Лабораторія радіаційного і космічного матеріалознавства

Наукове обладнання доступне для колективного користування

Кліматична випробувальна камера KKS 115 TOP+ (Польща)

Кліматична випробувальна камера KKS 115 TOP+

Основні характеристики: робочий об’єм 112 л, діапазон температур -10…+1000С, діапазон вологості 30…90%, можливість термоциклювання із зміною вологості.Кліматична камера використовується для прискорених випробувань впливу атмосферних факторів на:

Результати досліджень дозволять створити нові матеріали для РКТ та ОТ з підвищеними стійкістю до корозії та старіння, механічними, теплофізичними, енергетичними властивостями, а також збільшити якість існуючих матеріалів. Камера також може використовуватись при випробуваннях і сертифікації матеріалів для авіа- і суднобудування, атомної енергетики, будівництва.


Синхронний термічний аналізатор STA 6000 (США)

Синхронний термічний аналізатор STA 6000

Прилад для проведення одночасного диференціального термічно-диференціального калориметрично-термогравіметричного аналізу, діапазон температур 15…10000С, швидкість нагрівання 0,1…1000С/хв. Використовуэться для дослідження фазових перетворень у твердому стані, плавлення, кристалізації, деструкції, ентальпії фазових переходів і реакцій, складу матеріалів, стійкості до окиснення та займання, питомої теплоємності, вмісту летючих компонентів з метою створення і удосконалення, контролю якості металевих, полімерних, полімерних композиційних матеріалів, еластомерів і композицій на їх основі, кераміки, наноматеріалів з підвищеними прогнозованими і керованими властивостями для конструкційних та функціональних елементів і конструкцій ракетної і космічної техніки, наприклад, корпусів ракет і супутників, внутрішнього та зовнішнього теплозахисних покриттів, соплових блоків, стільникових конструкцій, панелей сонячних батарей, радіаційно-захисних екранів, ущільнень, матеріалів електронних приладів та ін.
Можливі галузі використання результатів досліджень: авіа- і суднобудування, хімічні і фармацевтичні технології, будівельні матеріали, металургія.


Піч муфельна SNOL-7.2/1200 L з цифровим терморегулятором

Піч муфельна SNOL-7.2/1200 L

Піч муфельна SNOL-7.2 / 1200 L розроблена для термічної обробки різних матеріалів. Ця модель з надійною твердою керамічною камерою. Призначена для використання в наукових лабораторіях, медичних установах, навчальних закладах, студіях по роботі з керамікою та інших виробництвах.

Основні особливості:

Технічні характеристики: